۱۳۹۶/۰۶/۰۹

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خراسان رضوی: برنامه محوری شاخصه توسعه کشور در برنامه ششم است

در کارگروه فرهنگی اجتماعی تدوین برنامه عملیاتی توسعه ششم استان، برنامه عملیاتی کمیسیون های سلامت ، رفاه اجتماعی ، فرهنگ . هنر. دین . مذهب و رسانه ، ورزش وجوانان ، آموزش و کمیسیون دفاعی و قضایی مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی، دکتر سید جواد حسینی معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری خراسان رضوی در این جلسه گفت : بسیار مثبت و امیدوارکننده است که روند حرکت جامعه در برنامه ششم توسعه براساس طرح و برنامه های کارشناسی پیش بینی شده خواهد بود.
وی افزود: نظام جامع برنامه ریزی کشور گامی مسلم برای توسعه هدفمند ایران است و برگزاری جلسات کمیسیون ها و کارگروه‌های تدوین برنامه عملیاتی توسعه کشور حرکتی مثمر ثمر در این جهت است.
 حسینی ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته دراین راستا گفت: هدف ازبرنامه ریزی ها، تخصیص منلسب و دقیق اعتبارات برای ارتقای شاخص هاست.
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خراسان رضوی با اشاره به محدودیت اعتبارات دولتی گفت: این یک واقعیت مهم است که با منابع دولتی به تنهایی نمی‌توانیم شاخص های استانی را ارتقا دهیم و لذا باید همکاری های بین بخشی و مشارکت مردمی در جهت تامین اعتبارات  مورد نیاز تلاش کنیم.
در این جلسه مدیران کل ورزش و جوانان، بهزیستی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، آموزش و پرورش و نماینده دانشگاه علوم پزشکی ضمن ارائه گزارش مصوبات کمیسیون های مربوطه در خصوص تدوین جداول شاخص های هدف و برنامه عملیاتی به بیان شاخصهای ذیربط در قبل و بعد از اجرای برنامه ششم توسعه پرداختند. در ادامه جلسه نیز کلیه گزارشات ارائه شده مورد بحث و تبادل نظر اعضاء حاضر در جلسه قرار گرفت..
 
 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۴۳۰


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .