۱۳۹۶/۰۷/۲۷

کسب رتبه برتر شورای امر بمعروف و نهی از منکر سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی

شورای امر بمعروف ونهی از منکر سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی موفق به کسب رتبه برتر در بین دستگاه های اجرایی شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی ، طی مراسمی که در سالن اجتماعات استانداری خراسان رضوی برگزارگردید از دستگاه های برتر در حوزه امر بمعروف ونهی از منکر تقدیر بعمل آمد.
در این مراسم براساس ارزیابی های بعمل آمده در شاخص های مورد نظر ستاد امربمعروف ونهی از منکر استان از تعدادی از دستگاه های برتر در این حوزه تقدیر بعمل آمد.
در جریان بررسی عملکرد سال 1395دستگاه های اجرایی استان که از سوی ستاد امربمعروف و نهی از منکر استان انجام گرفت ، شورای امر بمعروف و نهی از منکر سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی به عنوان دستگاه برتر معرفی و با اهداء لوح تقدیر از سوی استاندار خراسان رضوی از رئیس و دبیر این شورا تقدیر بعمل آمد.
شایان ذکر است چندی پیش نیز براساس ارزیابی های بعمل آمده سال 1395 از سوی سازمان بسیج کارمندان سپاه امام رضا (ع)  و حوزه بسیج ادارات کل شهید طرحچی  ، پایگاه مقاومت بسیج این سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی  نیز به عنوان پایگاه بسیج برتر در بین پایگاه های مقاومت بسیج این حوزه معرفی و با اهداء لوح تقدیر از رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و همچنین فرمانده پایگاه بسیج این سازمان  قدردانی شد.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۵۳۸


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .