۱۳۹۶/۰۹/۰۲

باهدف ارتقاء کیفیت پروژه ها برگزار گردید : دوره آموزشی قیر طبقه بندی براساس روش عملکردی PG

دوره آموزشی قیر (طبقه بندی براساس روش عملکردی "PG") در محل سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی، مدیر نظام فنی و اجرایی این سازمان گفت : دوره آموزشی قیر (طبقه بندی براساس روش عملکردی "PG") در راستای افزایش و به روز رسانی سطح آگاهی و دانش علمی عوامل اجرایی استان و ارتقاء کیفیت پروژه ها، انتخاب بهتر ودقیق تر قیر و شناسایی روش های آزمون آن با همکاری ادشاره کل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان خراسان رضوی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی صبح امروز در محل سالن اجتماعات این سازمان برگزار گردید.
سید ابراهیم شهیدی مدیر نظام فنی و اجرائی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی خاطر نشان کرد : در این دوره آموزشی که با حضور متخصصین، مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرائی مرتبط و اعضاء انجمن ها، مهندسین مشاور و شرکت های پیمانکاری منتخب استان برگزار می گردد به بررسی قیر مناسب راهسازی، طبقه بندی آن براساس درجه نفوذ و عملکرد "PG" و تشریح روش های آزمون آن پرداخته خواهد شد.
 احمد نوعی قالیباف مدیرکل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک خراسان رضوی در این جلسه با اشاره به پیشینه این آزمایشگاه، به تشریح فعالیت های آن، در زمینه کنترل کیفیت و ارائه خدمات مشاوره ژئوتکنیک به دستگاه های اجرایی درخصوص پروژه های عمرانی و نیز بخش خصوصی در سطح استان پرداخت.
درجریان برگزاری این دوره آموزشی یک روزه، مطالبی درخصوص قیر مناسب در سطح شهرستان های استان (منطبق با اطلاعات هواشناسی)، از سوی مهندس اسماعیلی طاهری (مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش آزمایشگاه فنی مکانیک خاک کشور) به عنوان مدرس ارائه می گردد.
 شایان ذکراست در پایان این دوره آموزشی که باحضور 160 نفر از مدیران،کارشناسان دستگاه های اجرایی و عوامل نظام فنی و اجرایی استان ، برگزار گردید به شرکت کنندگان ، گواهینامه صادره از سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی اعطا خواهد شد.
 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۴۵۵


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .