۱۳۹۶/۰۹/۰۵

در سالروز تشکیل بسیج انجام شد : دیدار اعضاء شورای فرماندهی پایگاه مقاومت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با ریاست این سازمان

همزمان با 5 آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین  فرمانده واعضاء شورای فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی با ریاست این سازمان دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی ، رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان در این دیدار ، داشتن روحیه وتفکر بسیجی را یکی از مهمترین امتیازات بسیجیان ذکر کرد وافزود : با این روحیه وتفکر وبا پشتکار وعزم واراده ای که در افراد بسیجی وجود دارد قطعا درانجام وظایف و امور محوله موفق تر خواهند بود.
وی افزود: ما افتخار می کنیم به اینکه بسیجیان در هشت سال دفاع مقدس در هر کجا که نیاز بود با هوشیاری کامل حضور داشتند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی ادامه داد: تفکر بسیجی در تمام حوزه های اجرایی بایستی ورود پیدا کند و همانطور که رهبری معظم انقلاب فرمودند هرکجا به بسیجی نیاز داریم با هوشیاری کامل حضور دارند چه در عرصه ورزشی، چه در عرصه بهداشت و چه در عرصه سازندگی.
وی گفت: بسیج درحوزه تفکر بسیجی در تمام ابعاد جامعه ورود پیدا کرده و اگر خواستارتوسعه یک استان و کشور هستیم ، بسیج باید همه جا حضور داشته باشد و مردم هم باید این تفکر را با خود به همراه داشته باشند.
در جریان این دیدار گزارش مبسوطی از مجموعه فعالیت ها واقدامات انجام گرفته پایگاه مقاومت سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی سوی فرمانده این پایگاه ارائه گردید.
محمد یوسف نوفرستی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج این سازمان  ، ضمن تقدیر وتشکر از ریاست سازمان بخاطر حمایت های بیدریغ از مجموعه فعالیت های بسیج ، از تلاش های صورت گرفته از سوی شورای فرماندهی این پایگاه قدردانی کرد.
در پایان این دیدار به پاس قدردانی از تلاشهای صورت گرفته اعضاء شورای فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج این سازمان لوح تقدیر به آنان اهداء گردید.
 
 
 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۴۰۹


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .