۱۳۹۶/۰۹/۱۲

برگزاری جلسه هم اندیشی بانوان سازمان مدیریت و برنامه ریزی

باحضور بانوان  فعال درحوزه کسب وکار و عضو پارلمان مشورتی زنان جلسه هم اندیشی بانوان سازمان مدیریت و برنامه ریزی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی جلسه هم اندیشی بانوان شاغل درمعاونتهای مختلف سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی با حضور دوتن از بانوان فعال در حوزه کسب وکار استان و عضو کمیسیون اقتصادی و اشتغال پارلمان مشورتی زنان ، خانم دکتر میرهادی زاده از فعالان محترم اقتصادی در عرصه بین الملل و خانم امام دادی مدیر عامل شرکت یسنا پارس در محل سالن اجتماعات سازمان برگزار گردید.
معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی در این جلسه ضمن تبریک ایام ولادت نبی اکرم و گرامیداشت هفته وحدت ، هدف از برگزاری این جلسه را پیگیری اهداف برنامه های عملیاتی سال 1396 در حوزه بانوان سازمان  و همچنین اجرای برنامه های بسیج خواهران این سازمان اعلام کرد.
کوکب موسوی  ، بهره گیری از نمونه ها و تجارب مختلف مدیریتی زنان درعرصه های اقتصادی و اشتغال  دراعتلای دیدگاههای کارشناسی ومدیریتی بانوان شاغل سازمان ، کمک به توانمند سازی بانوان ، ایجاد ارتباط و تعامل با مجامع رسمی از جمله پارلمان مشورتی زنان استان ،کمک به بخش غیر دولتی فعال استان ( با اولویت واحدهای اقتصادی /تولیدی فعال که مدیریت آن بعهده بانوان است) را ازدیگر اهداف برگزاری این جلسه عنوان کرد.
بیان نقطه نظرات ، تجارب کاری و تبیین و بررسی ظرفیت ها و چالش های حوزه کسب و کار استان در حوزه بانوان و همچنین ضرورت برنامه ریزی و سیاست گذاری در توانمند سازی بانوان بویژه درعرصه های مدیریتی از جمله مواد مطرح شده در این جلسه بود.
در جریان برگزاری این جلسه ، زمینه های تعامل و همکاری هرچه بیشتر بین حوزه های مختلف سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان  با بانوان فعال بخش غیر دولتی و نیز اعضا ءکمیسیون اقتصادی و اشتغال پارلمان مشورتی زنان مورد بحث و تبادل نظر  اعضاء شرکت کننده در این جلسه قرار گرفت. 
 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۴۵۷


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .