۱۳۹۶/۱۰/۲۳

در جلسه شورای فنی استان معاون استاندار بر لزوم رعایت قوانین و مقررات نظام فنی و اجرایی در پروژه های تملک دارایی های سرمایه ای استان تاکید کرد

شورای فنی استان با حضور معاون عمرانی استاندار ، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ، اعضای شورای فنی و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان در محل استانداری خراسان رضوی تشکیل جلسه داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی ، معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار خراسان رضوی در این جلسه با تقدیر از عملکرد کارگروه مصالح و تجهیزات صنعت ساخت بر استمرار و پیگیری موضوعات از سوی این کارگروه تاکید و خواستار همکاری بیش از پیش اداره کل استاندارد و سازمان صنعت، معدن و تجارت در این خصوص شد.
محمد مقدوری بر لزوم برخورد قاطع با متخلفین حوزه تولید مصالح ساختمانی از سوی اداره کل استاندارد با همکاری دستگاه قضایی و اطلاع رسانی به جامعه مهندسین و همکاری در زمینه رعایت مقررات و استانداردها تاکید کرد.
معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار خراسان رضوی دراین جلسه خواستار رعایت قوانین و مقررات نظام فنی و اجرایی در پروژه های تملک دارایی های سرمایه ای استان شد
رضا جمشیدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی دراین جلسه بر لزوم حضور هرچه بیشتر مدیران دستگاه های اجرایی به عنوان اعضای شورای فنی در جلسات این شورا تاکید کرد.
مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مسئول دبیر خانه شورای فنی استان خراسان رضوی نیز در این جلسه ، گزارش مبسوطی از مشکلات بخش آهن آلات ساختمانی در پروژه ها و احداثیات، نتایج اقدامات و بازدیدهای انجام شده  و جلسات کارگروه را ارائه کرد.
مدیر نظام فنی واجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ، برلزوم دقت نظر هرچه بیشتر خریداران آهن آلات ساختمانی درخصوص رعایت استانداردهایی همچون ساختمانی ویا صنعتی بودن آهن الات مصرفی، وزن محصولات با توجه به خروج برخی تولیدکنندگان از لیست استاندارد و سایر موارد ضروری تاکیدکرد.
مسئول دبیر خانه شورای فنی استان با ارائه  گزارشی ازنتایج  ارزیابی حل اختلافات عوامل اجرایی در قراردادهای حوزه نظام فنی و اجرایی و علل عمده اختلافات ایجاد شده ، پیشنهادات و راهکارهایی را درجهت جلوگیری از وقوع اختلافات و دعاوی مذکور ارائه داد.
 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۵۱۳


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .