۱۳۹۶/۱۱/۰۸

معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی از کسب عناوین برتر کارشناسان این سازمان خبرداد.

کسب عناوین برتر طرح های آماری توسط کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در ارزیابی های مرکز آمارایران
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی ، معاون آمار واطلاعات این سازمان با اعلام این خبر گفت : باتوجه به ارزیابی های انجام شده در سال 1395 از سوی مرکز آمارایران تعدادی از کارشناسان این سازمان موفق به کسب رتبه های برتر در سطح کشور شدند.
مجید نعیمی درادامه افزود : آقایان ، سیدجواد نقیبی در طرح آمارگیری ازنیروی کار ، رضا قائمی درطرح جمع آوری اطلاعات پروانه های ساختمانی و سیدهادی رضایی در طرح آمارگیری از مصرف حامل های انرژی و ویژگی های محیط زیست خانوار موفق به کسب عنوان کارشناسان نمونه دربین سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان های کشورگردیدند.
معاون آمار واطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ضمن تقدیر وتشکر از مجموعه تلاشهای بعمل آمده  توسظ کارشناسان این معاونت ابراز امیدواری کرد باسعی ، تلاش و جدیت بیش ازپیش در سالهای آتی نیز شاهد چنین موفقیت هایی باشیم.
مجید نعیمی ، با قدردانی از مسئولین محترم و مردم عزیز که با صبر و حوصله  نسبت به  ارائه اطلاعات وآمار دقیق و بهنگام همواره درکنار این سازمان ایفای نقش می نمایند ، از آنان درخواست کرد تا همچون گذشته با ارائه آمار واطلاعات دقیق و بهنگام زمینه ساز کسب  موفقیت های بیشتری برای استان باشند
 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۴۳۸


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .