۱۳۹۶/۱۱/۱۰

برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی ، همزمان با بزرگداشت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی

با هدف ایجاد روحیه و نشاط هرچه بیشتر و همزمان با ایام الله دهه فجر مسابقات ورزشی کارکنان سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی ، مدیر اداری ، مالی و پشتیبانی این سازمان گفت : همزمان با ایام بزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب و در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) ودر ایام الله دهه مبارکه فجر مسابقات ورزشی بین کلیه کارکنان معاونت ها و مدیریت های این سازمان برگزار می گردد.
محمد یوسف نوفرستی  با بیان این که مسابقات رشته های دارت و تنیس روی میز در محل این سازمان و مسابقات فوتسال در مجموعه ورزشی 15 خرداد برگزار می گردد ، هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد روحیه و نشاط هرچه بیشتر ، ارتقاء سطح توانمندی های فردی وگروهی و تعاملات هرچه بیشتر کارکنان این سازمان دربین معاونتها ومدیریت ها و همچنین بزرگداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی اعلام کرد.
مدیر اداری ، مالی وپشتیبانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تصریح کرد درپایان برگزاری این مسابقات که در دوبخش آقایان و بانوان برگزار می گردد به افراد برگزیده جوایزی اهدا خواهد شد.
 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۵۷۶


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .