۱۳۹۶/۱۱/۱۸

برگزاری نشست خبری معاون آمار واطلاعات سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی همزمان با ایام الله دهه فجر

نشست خبری معاون آمار واطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همزمان با گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر وبزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) نشست خبری معاون آمار واطلاعات  این سازمان با حضور نمایندگان رسانه های گروهی استان در محل این سازمان برگزار گردید.
مجید نعیمی گفت : دراین نشست خبری اطلاعاتی درخصوص آخرین نتایج طرحهای آماری ، نرخ تورم کشور واستان ، آخرین نتایج طرح آمارگیری از نیروی کار، و همچنین اطلاعات جمعیتی استان دراختیار نمایندگان رسانه های گروهی استان قرار گرفت .
معاون آمار واطلاعات سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان در این نشست خبری با اشاره به ماده 7 قانون مرکز آمارایران گفت : هر شخص ساکن ایران همچنین اتباع ایرانی مقیم خارج از کشور مکلفند به پرسشهای مربوط به کلیه سرشماریها و آمارگیریها که توسط مرکز آمارایران انجام می‌شود پاسخ صحیح دهند.
نعیمی افزود : آمار و اطلاعاتی که ضمن آمارگیریهای مختلف از افراد و مؤسسات جمع‌آوری می‌شود محرمانه خواهد بود و جز در تهیه آمارهای کلی و عمومی نباید مورد استفاده قرارگیرد. استفاده و مطالبه و استناد به اطلاعات جمع‌آوری شده از افراد و مؤسسات به هیچوجه در مراجع قضائی و اداری و مالیاتی و نظایر آن مجاز نخواهد بود.
 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۳۶۱


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .