۱۳۹۶/۱۱/۲۶

برگزاری وبینار آموزشی آشنایی با برنامه جامع اصلاح نظام اداری در سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان

باهدف آشنایی مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی استان با برنامه جامع اصلاح نظام اداری وبینار آموزشی آشنایی با برنامه جامع اصلاح نظام اداری درمحل سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی مدیر مرکز آموزش و پژوهش های توسعه وآینده نگری این سازمان با اعلام این خبر گفت : وبینار آموزشی آشنایی بابرنامه جامع اصلاح نظام اداری ، با هدف آشنایی مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی استان با برنامه جامع اصلاح نظام اداری در دولت دوازدهم با همکاری مرکز آموزش مدیریت دولتی و با مشارکت دکترعلی صفدری معاون نوسازی سازمان اداری و استخدامی کشور برگزارگردید.
احمد نجاری مقدم اظهارداشت : در مراسم افتتاح این وبینار دکتراسماعیل ملک اخلاق رئیس مرکز آموزش مدیریت دولتی ، مطالبی را در خصوص ابعاد و سطوح مدیریت تحول سازمانی در کشورهای توسعه یافته و درحال توسعه ارائه کرد.
دکتر علی صفدری معاون نوسازی سازمان اداری و استخدامی کشور نیز در این وبینار آموزشی ، با اشاره به تاریخچه و سیر تحول برنامه اصلاحات در نظام اداری کشور به تشریح برنامه جامع اصلاح نظام اداری دردولت دوازدهم  پرداخت.
دکتر علی صفدری به بیان  برخی احکام مشابه که در کلیه برنامه های اصلاح نظام اداری مورد تاکید می باشند ازجمله : کاهش نیروی انسانی و کوچک سازی، اصلاح ساختار تشکیلاتی دولت و کاهش وزارتخانه ها، اصلاح روش ها و رویه ها، فناوری های انجام کار و توسعه دولت الکترونیک، ایجاد هماهنگی در نظامهای پرداخت و مقررات استخدامی، کاهش تصدی گری و رقابتی کردن فعالیتهای خدماتی، تمرکز زدایی از اداره امور و تقویت اختیارات مناطق پرداخت ودلایل عدم  توقیق برنامه اصلاح نظام اداری را تشریح کرد.
احمد نجاری مقدم تصریح کرد : در این وبینار آموزشی 78 نفر از مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی استان حضور داشتند و در پایان شرکت کنندگان در این دوره آموزشی سوالات خود را بصورت آنلاین مطرح و معاون نوسازی سازمان اداری و استخدامی کشور پاسخگوی سوالات مطرح شده بود.
 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۴۸۰


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .