۱۳۹۶/۱۲/۱۰

برگزاری دوره آموزشی معیارهای کاربردی پذیرش بتن و الزامات آزمایشگاهی در سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی

دوره آموزشی معیارهای کاربردی پذیرش بتن و الزامات آزمایشگاهی با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و شورای متخصصین خاک و سازه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی، مدیر نظام فنی واجرایی این  سازمان گفت : دوره دوره آموزشی معیارهای کاربردی پذیرش بتن و الزامات آزمایشگاهی با حضور متخصصین، مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرائی در حوزه ساخت وساز صبح امروز در محل سالن اجتماعات سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان برگزار گردید.
سیدابراهیم شهیدی هدف از برگزاری دوره آموزشی را ، ارتقاء دانش مهندسان عمران در رشته­های مختلف مرتبط با احداث ساختمان و ابنیه فنی اعلام کرد. و افزود درجریان برگزاری این دوره آموزشی مطالبی درخصوص معیارهای کاربردی پذیرش بتن و الزامات آزمایشگاهی توسط مهندس حمید خبیری دبیر شورای خاک وسازه ودبیر برگزاری این دوره ارائه گردید.
مدیر نظام فنی واجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی خاطر نشان کرد : در این دوره آموزشی که با هدف بررسی موضوعات کارگاهی برنامه ریزی شده ، به ارائه مواردی از قبیل عوامل موثر بر کیفیت بتن، اختلاط بتن، معیارهای کارگاهی و ازمایشگاهی کنترل کیفیت بتن و مدیریت اجرایی در ساخت اجزاء بتنی، با همکاری اساتید دانشگاهی استان پرداخته شده است.
وی در انتها افزود : در پایان این دوره آموزشی که با مشارکت 160  نفر از متخصصین، مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرائی برگزار گردید به شرکت کنندگان ، گواهینامه شرکت در دوره ، مورد تایید  سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی اعطا خواهد شد.
 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۴۳۷


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .