۱۳۹۶/۱۲/۱۹

برگزاری جلسه شورای فنی استان در استانداری خراسان رضوی

شورای فنی استان باحضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در محل استانداری تشکیل جلسه داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی در این جلسه با تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و فرا رسیدن روز زن از مجموعه فعالیت­های دبیرخانه شورای فنی و مدیران دستگاه­های اجرایی عضو شورای فنی استان  با توجه به برگزاری منظم جلسات و شرکت مستمر اعضا در این شورا قدردانی کرد.
مدیر نظام فنی واجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی و مسئول دبیرخانه دبیر شورای فنی استان اظهار داشت: موضوع استفاده از ظرفیت­های منابع کشوری درخصوص مالیات بر ارزش افزوده عوامل اجرایی پروژه­های تملک دارایی­های سرمایه­ای توسط انجمن مهندسان مشاور و انجمن صنفی شرکت­های ساختمانی و تاسیساتی از جمله دستور کارهای شورای فنی استان بود.
وی گفت: در این جلسه موارد قانونی مالیات برارزش افزوده از سوی معاون حسابرسی مالیات برارزش افزوده  اداره کل امور مالیاتی استان تشریح و مقرر گردید به منظور هماهنگی و یکپارچه­سازی قوانین این حوزه ضمن برگزاری جلسه­ای مشترک و تخصصی با فعالان بخش خصوصی تفاهم نامه­ای نیز در در این خصوص منعقد گردد.
مدیر نظام فنی واجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی اضافه کرد : در این جلسه شیوه فعالیت شرکت­های مشاور ژئوتکنیک و آزمایشات مصالح استان در حوزه ساخت و سازهای شهری مورد بررسی و تحلیل اعضای شورای فنی استان قرار گرفت.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی نیز در این جلسه تاکید کرد: از ظرفیت شرکت­های مشاور ژئوتکنیک استان در پروژه­های شهری بیش از پیش استفاده گردد.
محمد مقدوری همچنین  بر حضور عوامل فنی دستگاه­ها در جلسه توجیهی سامانه جامه داده­های نظارتی (ساجاد) و اقدام آن در راستای نظارت مشترک در استان تاکید کرد.
در این جلسه مقرر گردید در کلیه پروژه های شهری از ظرفیت کلیه شرکت­های مشاور ژئوتکنیک دارای صلاحیت از سازمان برنامه و بودجه کشور استفاده گردد.
 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۷۳۶


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .