۱۳۹۷/۰۵/۲۵

برگزاری دوره آشنایی با سازوکار و مقررات قانونی اوراق مالی اسلامی و اوراق تسویه در جهت تامین مالی

بامصوبه شورای دستگاه های نظارتی استان دوره" آشنایی با سازوکار و مقررات قانونی اوراق مالی اسلامی و اوراق تسویه در جهت تامین مالی" از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی دومین دوره از سلسله دوره های آموزشی آشنایی مدیران دستگاه های اجرایی استان با قوانین و مقررات مورد نیاز با عنوان" آشنایی با سازوکار و مقررات قانونی اوراق مالی اسلامی و اوراق تسویه در جهت تامین مالی "صبح امروز در محل سالن همایش های هتل ثامن برگزار شد.
در ابتدای برگزاری این همایش یکروزه دکتر رضا جمشیدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی ضمن بیان ضرورت برگزاری این گونه دوره های آموزشی تاکید کرد : برگزاری این دوره آموزشی بنا بر مصوبه شورای دستگاه های نظارتی استان و تاکید استاندار در شورای برنامه ریزی و توسعه استان صورت گرفته است.
در جریان برگزاری این دوره آموزشی یکروزه مطالبی در خصوص آشنایی با آیین نامه های تبصره 5 قانون بودجه سال 1397 از سوی دکتر مهدی بنانی رئیس مرکز مدیریت بدهی ها و دارایی های مالی عمومی وزارت امور اقتصادی و دارایی ارائه گردید.
شایان ذکر است این دوره آموزشی با شرکت مدیران دستگاه های اجرایی، فرمانداران، شهرداران، ذیحسابان، بازرسان دیوان محاسبات ، انجمن های صنفی، معاونان وکارشناسان دستگاه های اجرایی استان برگزار گردید.
در پایان این دوره آموزشی شرکت کنندگان ، سوالات خود را در خصوص مطالب ارائه شده در این دوره مطرح و پاسخ های لازم به آنان ارائه گردید.
 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۴۵۱


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .