۱۳۹۷/۰۶/۰۱

با حضور معاون استاندار خراسان رضوی جلسه شورای فنی استان برگزار گردید.

شورای فنی استان صیح امروز در محل استانداری خراسان رضوی تشکیل جلسه داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی مدیر نظام فنی واجرایی ومسئول دبیر خانه شورای فنی استان با اعلام این خبر گفت : ارائه گزارش کارگروه نظام ساخت و ساز شورای فنی از سوی دبیرخانه شورای فنی استان ، ارائه گزارش عملکرد کارگروه آموزش و ترویج ضوابط فنی و اجرایی شورای توسط کارگروه آموزش و مستند سازی فرآیند طراحی، تولید و اجرای سقف های مرکب عرشه فولادی از سوی کارگروه نظارت از جمله دستور کارهای این جلسه بود.
سید ابراهیم شهیدی افزود : درخصوص شرح وظایف کارگروه نظام ساخت و ساز شورای فنی مقرر گردید شرح وظایف این کارگروه مورد بازنگری قرار گرفته و همچنین تدوین آیین نامه اجرایی آن نیز مورد تاکید اعضای جلسه قرار گرفت.
مدیر نظام فنی واجرایی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی با اشاره به دستورکار دیگر این جلسه خاطر نشان کرد : در سطح استان و درکلیه پروژه هایی که از سقف های مرکب عرشه فولادی استفاده می گردد، رعایت استاندارد ملی سقف های مرکب عرشه فولادی به شماره 21973 اجباری می باشد.
وی افزود : چک لیست های پیشنهادی مربوط به سقف های عرشه فولادی که در سه بخش طراحی ، مصالح و اجرای این سقفﻫﺎ بر اساس استاندارد مذکور و مقررات ملی ساختمان توسط کارگروه نظارت تهیه گردیده مورد تصویب اعضاء شورای فنی استان قرار گرفت.
سید ابراهیم شهیدی تصریح کرد : با توجه به اثر بخشی لازم درارتقای کیفیت و نحوه بکارگیری اصولی از سقفﻫﺎی عرشه فولادی، استفاده و مستند سازی بر اساس چک لیست های مذکور در کلیه پروژه های با سقف های مرکب عرشه فولادی الزامی می باشد .
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی نیز در این جلسه با تبریک فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند از تلاش ها و زحمات اعضاء شورای فنی استان و همچنین کارگروه های ذیل این شورا قدردانی کرد و بر ضرورت تعامل بیش از پیش بخش دولتی و خصوصی، بیان مشکلات و ارائه راه حل ها در مسائل فنی تاکید کرد.
محمد مقدوری همچنین از دبیرخانه شورای فنی استان بدلیل برگزاری جلسات منظم ، کاربردی و پرمحتوی قدردانی کرد


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۶۶۹


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .