۱۳۹۷/۰۷/۰۱

اجرای طرح آمارگیری از بنگاه های معاملات ملکی همزمان با سراسر کشور در سطح استان خراسان رضوی

طرح آمارگیری از بنگاه های معاملات ملکی همزمان با سراسر کشور در سطح استان خراسان رضوی به مرحله اجرا درمی آید.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی معاون آمارواطلاعات این سازمان با اعلام این خبر گفت : مرکز آمار ایران در راستای اجرای وظایف قانونی خود در زمینه تهیه و تنظیم حسابهای ملی، اقدام به جمع آوری داده های آماری متعددی می کند.
مجید نعیمی افزود : یکی از این موارد، طرح آمارگیری از بنگاه های معاملات ملکی است ، وی هدف از اجرای طرح  مذکور را جمع آوری اطلاعات مورد نیاز برای محاسبه ارزش تولید، ارزش مصارف واسطه و ارزش افزوده بخش املاک و مستغلات اعلام کرد.
معاون سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی خاطر نشان کرد : در این طرح فعالیت بنگاه های معاملات ملکی تحت عناوین آژانس معاملات ملکی، بورس مسکن، بنگاه معاملات ملکی و که شامل فعالیت در زمینه خرید و فروش تمام یا بخشی از ساختمان مسکونی یا غیر مسکونی، زمین، باغ و نیز اجاره تمام یا بخشی از ساختمان مسکونی یا غیرمسکونی می باشد، مورد آمارگیری قرار می گیرد.
مجید نعیمی بابیان این که شیوه اجرای طرح آمارگیری از بنگاه های معاملات ملکی بصورت نمونه گیری میباشد ، زمان اجرای طرح را همزمان با سراسر کشور از سوم لغایت سی ام مهرماه سالجاری در سطح استان خراسان رضوی ذکر کرد.
 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۳۷۳


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .