۱۳۹۷/۱۱/۰۶

بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان از حوزه هنری انقلاب اسلامی استان خراسان رضوی

رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی از حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بازدید کرد
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی دکتر رضا جمشیدی صبح امروز از  فعالیت‌ها و مجموعه تولیدات و حوزه هنری انقلاب اسلامی خراسان رضوی بازیدکرد.
 رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ری ی خراسان رضوی در جریان این بازدید ، مجموعه اقدامات و فعالیت های حوزه هنری استان درراستای تولیدات آثار هنری با مضامین انقلابی را قابل تقدیر دانست واظهار داشت : استفاده مطلوب از ظرفیت‌های بخش خصوصی و غیردولتی از جمله نقاط قوت فعالیت‌های حوزه هنری انقلاب اسلامی درخراسان رضوی است.
دکتر رضا جمشیدی تصریح کرد: حوزه هنری الگویی مناسب برای استفاده از امکانات دولتی در راستای حضور هنرمندان و به ‌ویژه جوانان در عرصه‌های مختلف فرهنگ و هنر فراهم کرده است تا هزینه‌های انجام طرح‌ها به حداقل برسد.
وی یادآورشد : البته در حوزه فرهنگ و هنر، به دلیل فاصله سنی جوانان ما با دوران پیروزی انقلاب اسلامی، هنوز جای کار بسیاری وجود دارد که این امر بایستی مورد توجه بیش از پیش متولیان امور فرهنگی قرار گیرد چرا که هرچه قدر این ارتباطات با جوانان تقویت شود،این امر موجب استحکام بیشتر پایه‌های انقلاب اسلامی خواهد شد.
شایان ذکراست در جریان این بازدید ، میثم مرادی رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی خراسان رضوی گزارشی از فعالیت ها ومجموعه اقدامات انجام گرفته این حوزه را ارائه کرد


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۲۲۷


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .