۱۳۹۷/۱۲/۱۸

ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان با حضور استاندار خراسان رضوی در شهرستان خوشاب تشکیل جلسه داد

یکصدو هشتمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی در شهرستان خوشاب برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی مدیر مرکز آموزش وپژوهش های توسعه وآینده نگری این سازمان گفت : در ادامه سفرهای استاندار خراسان رضوی به شهرستان های استان ، بعداز ظهر امروز و به ریاست استاندار، یکصدو هشتمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان در شهرستان خوشاب برگزار شد.
مدیر مرکز آموزش وپژوهش های توسعه وآینده نگری سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی تصریح کرد :  در این جلسه شرکت های هلدینگ پارسیان و فولاد سبزوار به عنوان معین های اقتصادی شهرستان خوشاب معرفی وتفاهم نامه هایی هم در این خصوص به امضاء رسید.
احمد نجاری مقدم افزود : علاوه برامضای تفاهم نامه های معین اقتصادی شهرستان ، تعداد19 تفاهم نامه سرمایه گذاری دیگر نیز در حوزه های کشاورزی وصنعت با ارزش سرمایه گذاری 27 میلیارد تومان و پیش بینی 235 فرصت شغلی نیز منعقد گردید.
وی با اشاره به معین های معرفی شده برای شهرستان های استان افزود: برخی از معین های معرفی شده در مرحله مطالعه ، برخی دیگر در مرحله برگزاری کارگاه های آموزشی وتعدادی نیز در مرحله اجرا قرار دارند.
احمد نجاری مقدم اظهار داشت : در این جلسه فرماندار ، امام جمعه ، وهمچنین نمایندگان مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی هریک گزارشی از توانمندی ها ، ویژگی ها و وضعیت شهرستان را ارائه کردند.
مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی در این جلسه گزارشی را پیرامون مجموعه اقدامات انجام گرفته درخصوص تعیین معین های اقتصادی شهرستان ها ومجموع سرمایه گذاری وهمچنین فرصت های شغلی پیش بینی بینی شده ارائه کرد.
علی رسولیان با اشاره به برگزاری جلسات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در شهرستان ها اضافه کرد : تاکنون تعداد 30 شرکت توانمند ، محوریت اجرای اهداف مثلث توسعه اقتصادی را دراستان برعهده گرفته اند.
استاندارخراسان رضوی نیز در این جلسه با اشاره به تفاهم نامه امضاء شده گفت : این تفاهم نامه در راستای اجرای طرح توسعه اقتصادی خراسان رضوی با عنوان مثلث توسعه اقتصادی منعقد گردیده است..
علیرضا رزم حسینی افزود : طرحی که بر اساس آن نقش مشارکت همه ارکان از دادگستری تا حوزه های اجرایی و بیش از همه مردم در توسعه اقتصادی هر منطقه و بهبود معیشت اهالی آن بسیار گسترده و مهم است به خوبی دیده شده است

 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۱۷۶


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .