۱۳۹۶/۰۷/۱۶

باحضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی برگزار شد : مراسم تقدیر از ارزیابان عملکرد دستگاه های اجرایی استان

در مراسمی از ارزیابان عملکرد سال 1395 دستگاه های اجرایی خراسان رضوی تقدیر به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی ، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی این سازمان گفت : به منظور قدردانی از زحمات بی شائبه کارشناسان این سازمان که در فرآیند ارزیابی عملکرد سال 1395 دستگاه های اجرایی استان نقش بسزایی داشته اند طی مراسمی باحضور ریاست سارمان از آنان تقدیر و قدردانی بعمل آمد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی در این جلسه با اشاره به برخی ابهامات و اشکالات در شاخص ها و فرآیندهای ارزیابی ، خواستار رفع ابهامات در برخی شاخص ها ، اصلاح برخی بخشنامه ها ودستورالعملها  همچنین رفع ایراد عدم تناسب در نتایج ارزیابی واحدهای ستادی ملی با ارزیابی استانی شد.
رضا جمشیدی به ضرورت اصلاحات قانونی لازم به منظور افزایش اثر بخشی نتایج ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی اشاره کرد و افزود آموزش های تخصصی ارزیابان به منظور همسان سازی رویه های ارزیابی در کل کشور نیز ازجمله ی مواردی است که بایستی بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
در این جلسه معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان گزارش مبسوطی از اهم اقدامات انجام گرفته طی فرآیند ارزیابی عملکردسال 1395 دستگاههای اجرایی استان که عملا از بهمن ماه سال قبل انجام یافته  ، فعالیت های صورت گرفته پس از اعلام نتایج ارزیابی وبرگزاری جشنواره شهیدرجایی استان و همچنین اقدامات دردست اجرای این معاونت ارائه کرد.
کوکب موسوی خاطر نشان کرد : گزارشات تحلیلی بر حسب محورها و دستگاه ها براساس نتایج حاصله از ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی ، توسط ارزیابان دردست اقدام می باشد که تا پایان مهر ماه سال جاری تکمیل و ارائه خواهد گردید.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به آسیب شناسی صورت گرفته در خصوص ارزیابی عملکرد مشتمل بر3 حوزه شاخص، فرآیند و مدل پرداخت وتوضیح آن را به گزارش تحلیلی دردست اقدام موکول نمود.
 وی در ادامه به تحلیل نظرسنجی دستگاه های اجرایی از ارزیابی عملکرد ارزیابان (به صورت محرمانه) و نیز ضرورت و فرآیند ارزیابی عملکرد پرداخت و تصریح کرد از 7 سوال مطرح شده در خصوص ارزیابان، در مجموع  ارزیابان سازمان موفق به کسب امتیازات بالا و مطلوبی شده اند . در خصوص فرآیند ارزیابی نیز ، نظر دستگاه ها بر اصلاح شاخص ها، تناسب بیشتر آنها با ماموریت ها ، استمرار آن در طول سال بوده است.
وی درادامه از مساعدتها وحمایت های بی دریغ ریاست محترم سازمان و مدیریت اداری ، مالی و پشتیبانی و دیگر حوزه های کاری این سازمان که در جریان فرایند ارزیابی عملکرد و همچنین برگزاری جشنواره شهید رجائی این معاونت رایاری رساندند، قدردانی کرد.
شایان ذکراست در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از سوی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی از ارزیابان عملکرد سال 1395 دستگاه های اجرایی استان تقدیر بعمل آمد.
 
 
 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۴۵۶


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .