۱۳۹۶/۰۸/۱۶

جلسه شورای فنی استان برگزارشد

جلسه شورای فنی استان با حضور معاون عمرانی استانداری خراسان رضوی ، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و باحضور اعضای شورای فنی استان و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی، در جلسه شورای فنی استان آیین نامه جدید روش کار شورا، گزارش عملکرد کارگروه­های چهار گانه شورای فنی استان درشش ماه اول سال 96 و مقایسه با سال 95 و سال­های قبل از آن و گزارش تحلیل و ارزیابی پروژه های استانی در سال 95 هرکدام از این موضوعات  بررسی و تحلیل و  در مورد هر کدام تصمیم گیری  شد.
رضا جمشیدی رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی با اشاره به تغییر آیین نامه شورای فنی استان گفت: به استناد بند 5 ماده واحده لایحه قانونی واگذاری اختیارات فنی به استان ها، مصوب شورای انقلاب اسلامی در سال 1358 و تبصره یک بند «ج» ماده واحده لایحه قانونی اصلاح تبصره 80 قانون بودجه سال 1356 کل کشور و همچنین، ماده 17 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (2) مصوب 1394.12.04 آیین نامه روش کار شورای فنی استان از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور به روز رسانی شده است.
وی عنوان کرد :این آیین نامه پس از بررسی و بازخورد نتایج آیین نامه سال گذشته و طبق جمع بندی پیشنهادهای شوراهای فنی استان ها تهیه شده و جایگزین آیین نامه قبلی به شماره 840608 مورخ 1395.08.22 شده است.
وی تاکید کرد: برای کارکرد بهتر این آیین نامه دستگاه های اجرایی می توانندنظرات و پیشنهادات خود را به دبیرخانه ارائه کنند تا به تهران ارسال شود .
در این جلسه، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی نیز  بر لزوم حضور مدیران کل دستگاه ها به عنوان اعضای شورای فنی در جلسات تاکید کرد.
در ادامه جلسه مهندس  محمد مقدوری  معاون هماهنگی امورعمرانی به  برخی موضوعات مدنظر شورای فنی  استان اشاره و از کلیه مدیران دستگاههای اجرایی خواست تا با توجه به مشکلات و شرایط حال حاضر اعتبارات پروژه های عمرانی، با ایجاد فضای تعامل دوسویه و ایجاد فرصت برای این جامعه پیمانکاران و توزیع عادلانه در حوزه پیمان ها، موجبات حسن اجرای عملیات و بهبود وضعیت موجود را رقم بزنند.

 
 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۶۲۲


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .