۱۳۹۶/۱۰/۲۱

برگزاری نشست منطقه ای معاونین سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانها به میزبانی خراسان رضوی

باحضور رئیس امور سلامت و صیانت ازحقوق مردم سازمان اداری واستخدامی کشور ، نشست منطقه ای معاونین توسعه مدیریت وسرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانها برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی معاون این سازمان با اعلام این خبر گفت : نشست منطقه ای معاونین توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ها ، باحضور دکتر خرازی رئیس امور سلامت و صیانت ازحقوق مردم سازمان اداری واستخدامی کشور و رضا جمشیدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی برگزار گردید.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی هدف از برگزاری این نشست دوروزه را هم اندیشی ، هماهنگی و پیگیری امورمربوط به این معاونت اعلام کرد.
کوکب موسوی شرکت کنندکنندگان دراین همایش دو روزه را معاونین توسعه مدیریت و منابع انسانی و روسای گروه نوسازی و تحول اداری و منابع انسانی هشت استان شامل : گلستان ، مازندران ، گیلان ، قزوین ، سمنان ، خراسان شمالی ، خراسان جنوبی و خراسان رضوی ذکر کرد.
معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی با اشاره به دستورکارهای پیش بینی شده برای این همایش دوروزه اهم مطالب و موضوعات مطرح شده در این نشست را ، تشریح وظایف ، ماموریت ها و نقش سازمان هادر تفاهم نامه های حقوق شهروندی ، میز خدمت و همچنین سایر امور مرتبط با حوزه امور هیات عالی نظارت و سلامت اداری همچون هیات رسیدگی به تخلفات اداری و همفکری وتبادل نظر درخصوص شاخص های ارزیابی عملکرد سال 1396 اعلام کرد.
کوکب موسوی از همفکری و تبادل نظرشرکت کنندگان دراین همایش در خصوص شرح وظایف معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی در قالب برگزاری نشست های تخصصی و جمعبندی نتایج این نشست ها به سازمان اداری و استخدامی کشور خبر داد
 
 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۶۵۳


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .