۱۳۹۶/۱۱/۱۷

همزمان با دهه فجرانقلاب اسلامی ، بازدید معاون سازمان برنامه وبودجه کشور از طرح های فرهنگی واجتماعی استان خراسان رضوی

معاون سازمان برنامه و بودجه کشور همزمان با بزرگداشت سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب از چند پروژه استان بازدید کرد
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی همزمان با ایام الله دهه فجر و بزرگداشت سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، معاون توسعه امور علمی ، فرهنگی واجتماعی سازمان برنامه وبودجه کشور از چندین پروژه فرهنگی واجتماعی در خراسان رضوی بازدید کرد.
در جریان این بازدیدها که رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی نیز حضور داشت ، دکتر سعید نمکی ضمن حضور در حاشیه شهر مشهد و بازدید از چندین پروژه فرهنگی واجتماعی ، از نزدیک در جریان مسائل و معضلات حاشیه این شهر قرار گرفت.
معاون توسعه امور علمی ، فرهنگی واجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور ضمن حضور دردانشگاه فردوسی مشهد در اولین همایش بین المللی دانشگاه سبز که به همت این دانشگاه برگزار گردید شرکت و ضمن سخنرانی در این همایش بین المللی از دومین نمایشگاه دستاوردهای اجرایی دانشگاه ها در حوزه مدیریت سبز نیز بازدید کرد.
شایان ذکر است در این همایش بین المللی که به مدت دو روز در دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می گردد ، وزیر علوم ، تحقیقات وفناوری ، استاندار خراسان رضوی ، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ، روسای دانشگاه های کشور و همچنین دانش آموختگان این دانشگاه شرکت دارند.
 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۴۶۳


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .