۱۳۹۷/۰۴/۱۴

بازدید رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی از کتابخانه مرکزی مشهد

رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی صبح امروز به همراه جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان از روند تکمیل پروژه کتابخانه مرکزی مشهد بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی رضا جمشیدی صبح امروز به همراه استاندار وجمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان از پروژه کتابخانه مرکزی مشهد که از پروژه های نیمه تمام استان می باشد، بازدید کرد.
در جریان این بازدید رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی از نزدیک در جریان روند تکمیل پروژه نیمه تمام کتابخانه مرکزی مشهد قرار گرفت .
رضا جمشیدی در بازدید از کتابخانه مرکزی مشهد گفت : به منظور تسریع در تکمیل این پروژه ، علاوه بر اعتبارات شهرداری ونهاد کتابخانه ها ، ظرف هفته آینده مبلغ 5 میلیارد ریال از اعتبارات استانی و تا مرداد ماه سالجاری نیز مبلغ 15 میلیارد ریال از اعتبارات قانون استفاده متوازن از امکانات کشور به اداره کل نوسازی ، توسعه وتجهیز مدارس خراسان رضوی تخصیص اعتبارخواهد یافت.
 استاندار خراسان رضوی هم درحاشیه این بازدید اظهار داشت : هم اکنون برای به سرانجام رساندن این پروژه  و با همت و تقسیم کار صورت گرفته در موضوع تامین اعتبارات ، برنامه ریزی شده منابع آن از دو محل تامین شده و بخشی از پروژه تا هفته دولت و بقیه آن نیز تا دهه فجر به انجام رسیده و تلاش می شود به سال بعد موکول نشود.
علیرضا رشیدیان افزود : پیمانکاران خراسانی دارای توانمندی وظرفیت بالایی هستند تا جائیکه ضمن حضوردر طرح ها و پروژه های اقتصادی کشورهای دیگر عملکرد قابل قبول و شاخصی را نیز از خود به جای بگذارند
وی در ادامه تصریح کرد : انتظار میرود  مهندسان و پیمانکاران استان ، این پروژه را با کیفیت ودقت بالا و در حد و اندازه های پایتخت معنوی ایران به پایان برسانند و مردم شهر مقدس مشهد هم برای بهره گیری از ظرفیت فرهنگی چنین فضا و مکانی مستعد هستند.
شایان ذکر است دراین بازدید علاوه بر استاندار ، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی ، مدیر کل نوسازی ، توسعه وتجهیز مدارس استان و مدیر کل نهاد کتابخانه های عمومی خراسان رضوی نیز حضورر داشتند
 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۵۶۵


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .