۱۳۹۷/۰۵/۱۷

بازدید رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی از رسانه های استان

همزمان با روز خبرنگار ، رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی با حضوردر تعدادی از رسانه های استان از تلاش های فعالان عرصه رسانه وخبر قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی همزمان با 17 مرداد سالروز شهادت شهید صارمی و بزرگداشت روزخبرنگار ، دکتر رضا جمشیدی به همراه جمعی از معاونین ومدیران این سازمان با حضور در رسانه های استان از زحمات وتلاشگران عرصه اطلاع رسانی وخبر قدردانی کردند.
 رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی در جریان این بازدیدها ، از خبرنگاران به عنوان زبان گویای مردم یاد کرد واظهار داشت : انعکاس واقعیت های اقتصادی و اجتماعی درجامعه بدون تردید از جمله ضروریات فعالیت رسانه ای است و بایستی فضا و فرصت برای بخش های مختلف در ارتباط دوسویه بین مردم و مسئولان فراهم گردد.
رضا جمشیدی افزود : رسانه ها و خبرنگاران بابستی درکنار نگاه حرفه ای خود به مقوله خبر واطلاع رسانی ، اخبار را فارغ از هرگونه نگاه جانبدارانه ، برمبنای واقعیات وهمانگونه که هست به مخاطبان خود انتقال دهند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی خاطر نشان کرد : رسانه ها و بالاخص خبرنگاران با ارتباطات خوبی که با اقشار مختلف جامعه دارند ، ضمن شناخت آسیب های گوناگونی که درزمینه های مختلف جامعه را تهدید می کند و انتقال بموقع آن به مسئولان و مدیران ، آنان را در زمینه تصمیم گیری و برنامه ریزی هرچه بهتر در این گونه موارد یاری کنند.
شایان ذکر است ، صداوسیمای مرکز خراسان رضوی ، خبرگزاری جمهوری اسلامی ( ایرنا)  ، روزنامه خراسان، خبرگزاری دانشجویان ( ایسنا) ، و رورنامه شهرآرا از جمله رسانه هایی بودند که رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی به همراه معاونین ومدیران این سازمان از آنان بازدید کردند .
 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۴۰۳


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .