۱۳۹۷/۱۰/۲۰

تاکید بر استفاده حداکثری از ظرفیت عوامل اجرائی بومی و دارای رتبه در جلسه شورای فنی استان

جلسه شورای فنی استان صبح امروز در محل استانداری خراسان رضوی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی، مدیر نظام فنی سازمان و مسئول دبیرخانه شورای فنی استان در این جلسه با اشاره به وجود بیش از 5 هزار پیمانکار فعال در استان خراسان رضوی خواستار استفاده حداکثری از توان و ظرفیت مشاوران و پیمانکاران بومی که به عنوان بازوهای اجرایی استان می باشند در پروژه های عمرانی دستگاه های اجرایی شد.
دکتر سید ابراهیم شهیدی ، بررسی وضعیت سنگدانه ها در مصالح ساختمانی و همچنین ارائه گزارش ارزیابی پروژه های ملی را از جمله دستور کارهای این جلسه اعلام کرد.
مدیر نظام فنی واجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی با اعلام خبر امکان دسترسی به سامانه موافقت نامه های ملی دراستان، اظهارداشت از این پس دستگاه های اجرایی استان می توانند به منظور ارسال اطلاعات پروژه های عمرانی دستگاه مربوطه به این سازمان از این سامانه استفاده کنند.
 سرپرست هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی نیز در این جلسه بر جذب حداکثری اعتبارات عمرانی از سوی مدیران دستگاه های اجرایی استان تاکید کرد.و اظهار داشت : لازمست مدیران دستگاه های اجرایی تمام توان و ظرفیت خود را در این خصوص بکار گیرند. 
دکتر وحید قربانی با اشاره به نتایج ارزیابی مشترک گروه عالیه نظارت پروژه های ملی استان، ضمن قدردانی از دستگاه های اجرایی که در این ارزیابی ها موفق به کسب امتیاز بالاتری شده اند یادآورشد از فرمانداری های برتر نیز در این خصوص تقدیر بعمل خواهد آمد.

 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۲۳۸


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .