۱۳۹۷/۱۱/۱۱

ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان به ریاست استاندار خراسان رضوی در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان خواف تشکیل جلسه داد.

نودو هفتمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی با حضور کلیه اعضاء در محل سالن اجتماعات فرمانداری خواف برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی ، دکتر رضا جمشیدی رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی ودبیر ستاد فرماندهی استان گفت : در ادامه سفر استاندار خراسان رضوی به شهرستان های استان، نودو هفتمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان در محل سالن اجتماعات فرمانداری خواف برگزار گردید.
دکتر رضا جمشیدی در این جلسه اظهارداشت : با توجه به تصمیمات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان درخصوص معرفی معین برای شهرستان های استان ، شرکت صنایع معدنی مجتمع فولاد ستگان خراسان به عنوان معین اقتصادی شهرستان خواف معرفی می گردد..
استاندار خراسان رضوی نیز در این جلسه اظهار داشت، طی 40 ساله گذشته علی رغم تحمیل جنگ هشت ساله و بازسازی های بعد از آن و نیز تحریم ها و فشارهای گسترده دشمنان، دستاوردهای بزرگ و گسترده ای در حوزه های عمرانی و دانشی اتفاق افتاده است.
وی افزود : برای مثال، در حوزه معدن، تعداد معادن فعال از 195 معدن (قبل از انقلاب) به 6400 معدن فعال در حال حاضر رسیده است که مجموعه عظیم سنگان خواف که به عسلویه معدنی معروف شده، از جمله این معادن می باشد.
استاندار خراسان رضوی خاطر نشان کرد : برای مردمی کردن اقتصاد و اجرای اقتصاد مقاومتی در شهرستان خواف، بایستی همه تلاش کنند و گام نخست هم ورود و همراهی جدی ائمه جمعه به موضوع برای فرهنگ سازی اقتصادی و نهادینه کردن تکریم کارآفرین و سرمایه گذار است و همزمان بایستی حمایت حاکمیت اعم از بخش اجرایی، قضایی و تقنینی نیز از فعالیت اقتصادی و فعالان این عرصه صورت گیرد


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۲۸۹


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .