۱۳۹۸/۰۱/۰۷

ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان به ریاست استاندارخراسان رضوی درشهرستان کلات تشکیل جلسه داد.

به ریاست استاندار خراسان رضوی جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان درشهرستان چناران برگزارگردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی باحضور استاندار ، رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان وسایر اعضاء این ستاد در شهرستان کلات برگزار گردید.

دکتر رضا جمشیدی رئیس این سازمان ودبیر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی در این جلسه گزارشی از شاخص های کلان جمعیتی و اشتغال این شهرستان را ارائه کرد.

دکتر رضا جمشیدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی اظهار داشت در این جلسه بنیاد جهادی مهرالرضا(ع) به عنوان معین اقتصادی شهرستان کلات انتخاب و معرفی گردید و در همین راستا تفاهم نامه هایی نیز به امضاء رسید.

 در این سفر معین اقتصادی شهرستان در قالب مثلث توسعه اقتصادی تعیین خواهد شد و تفاهم نامه های مربوطه بین معین اقتصادی و فرمانداری کلات منعقد خواهد شد.
استاندار خراسان رضوی در این جلسه اظهار داشت امسال برای یازدهمین سال مقام معظم  رهبری سال را با موضوع اقتصادی نامگذاری کرده اند، هر چقدر نفت فروختیم جاده ساختیم و گاز رسانی
کردیم مردم قدم به قدم به حاشیه شهرها آمدند چرا که توانمند سازی مناطق محلی و روستایی و توازن توسعه ای انجام نشد و ما در برنامه توسعه اقتصادی فرهنگی استان به دنبال این توانمند سازی هستیم.
وی از تمرکز گرایی شدید انتقاد کرد و گفت: از فرماندار توسعه و محرومیت زدایی مطالبه می شود اما به وی اختیارات لازم داده نشده است.
وی همچنین گفت : اختلافات سیاسی آفت انقلاب اسلامی شده است ، کارگزاران حکومت باید با هم همکاری داشته باشند و اختلافات نباید در این کشور جایی داشته باشد.
وی به اهمیت خلق ثروت در کشور اشاره و بیان کرد : پیشوایان دینی ما ثروتمند بودند ،متاسفانه در جامعه امروز سرمایه گذاران در کشور به عنوان زالوصفت معرفی شده اند این در حالی است که از نظر مقام معظم رهبری سرمایه گذاران  به عنوان مجاهدان اقتصادی معرفی شده اند.


 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۳۷۰


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .