۱۳۹۸/۰۴/۱۸

در مرکز آموزش مدیریت دولتی کشور برگزار شد، مراسم پنجاهمین سالگرد تاسیس مرکز آموزش مدیریت دولتی

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی مدیر مرکز آموزش وپژوهش های توسعه وآینده نگری این سازمان با اعلام این خبر اظهارداشت : همزمان با پنجاهمین سالگرد تاسیس مرکزآموزش مدیریت دولتی صبح امروز مراسمی به همین مناسبت با حضور مدیران، اساتید، دانشجویان ،بازنشستگان و فارغ التحصیلان این مرکز در محل سالن همایش های مرکز آموزش مدیریت دولتی برگزار گردید . 
دکتر احمدی پور رئیس مرکزآموزش مدیریت دولتی کشور دراین مراسم ، ضمن تبریک ایام دهه کرامت و خیر مقدم به شرکت کنندگان ، گزارشی از محموعه فعالیت هاو اقدامات این مرکز تاکنون را ارائه و اهم اقدامات ، برنامه هاو فعالیت های این مرکز در سال جاری را نیز تشریح کرد.
 دکتر انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور نیز دراین مراسم با اشاره به ضرورت تقویت فعالیتهای این مرکز در تربیت مدیران دولتی تاکید کرد : می بایست نسبت به باز تعریف نقش موثرتر در جایگاه اداری کشور اقدام کرد و برای این مهم تبیین راهبردهای جدید مورد نیاز است . 
شایان ذکراست در این مراسم از منشور اخلاقی مرکز آموزش مدیریت دولتی و دو کتاب جدید در زمینه توسعه منابع انسانی و اصلاحات اداری و فصلنامه حقوق اداری به مناسبت پنجاهمین سالگرد تاسیس مرکز آموزش مدیریت دولتی رونمایی شد.

 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۹۷۲


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .