۱۳۹۸/۰۶/۱۰

ابلاغ ضوابط و معیارهای طراحی معماری و طراحی داخلی ساختمانهای قضایی از سوی سازمان برنامه وبودجه کشور

مدیر نظام فنی واجرایی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی از ابلاغ ضوابط و معیارهای طراحی معماری و طراحی داخلی ساختمانهای قضایی از سوی سازمان برنامه وبودجه کشور به این سازمان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی دکتر سید ابراهیم شهیدی با اعلام این خبر گفت : از سوی سازمان برنامه وبودجه کشور ودر چارچوب ماده( 34)  قانون احکام دائمی برنامه های توسعه ، ( نظام فنی و اجرایی یکپارچه) و ماده( 23 ) قانون برنامه و بودجه و آئین نامه استانداردهای اجرایی طرحهای عمرانی، "ضوابط و معیارهای طراحی معماری و طراحی داخلی " فنی اجرایی، مشاورین و پیمانکاران؛ با عنوان از نوع گروه سوم ( لازم الاجرا ) ،  به امور نظام فنی واجرایی ، مشاوررین وپیمانکاران سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان ها ابلاغ گردید. وی افزود: رعایت مفاد این ضابطه در صورت نداشتن ضوابط بهتر از ابتدای مهرماه سال جاری الزامی است.
دکتر شهیدی با بیان این که  ضوابط و معیارها در حدود مشخص شده در این ضابطه، با توجه به شرایط خاص کار مورد نظر تعیین و مبنای عمل می باشد تصریح کرد : در مورد پروژه هایی که از محل سرمایه گذاری بخش غیر دولتی تامین اعتبار می شوند، لازم است حدود انتخابی معیارهای یادشده در مرحله ارجاع کار تعیین و به تایید سرمایه پذیرنیز برسد.
مدیر نظام فنی واجرایی ودبیرخانه شورای فنی استان خاطر نشان کرد: امور نظام فنی اجرایی، مشاورین و پیمانکاران این سازمان آماده دریافت نقطه نظرات و پیشنهادات اصلاحی در مورد مفاد این ضابطه می باشد.

 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۱۵۲


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .