۱۳۹۸/۰۶/۱۴

کسب رتبه برتر دبیر شورای امربمعروف ونهی از منکر سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان در بین دستگاه های اجرایی خراسان رضوی

دبیر شورای امر به معروف ونهی از منکر سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی موفق به کسب رتبه برتر دستگاه های اجرایی استان شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی همزمان با چهارمین روز هفته امر به معروف ونهی ازمنکر ، باعنوان( امربه معروف ونهی از منکر، مسئولان ونظارت همگانی) صبح امروز درگردهمایی دبیران شوراهای امربه معروف ونهی ازمنکر دستگاه های اجرایی، قضایی و نظامی استان که درمحل سالن اجتماعات استانداری خراسان رضوی برگزارگردید، دبیران برتر دستگاه های استان درحوزه امربه معروف ونهی از منکر معرفی و با اهداء لوح تقدیر از آنان تجلیل وقدردانی به عمل آمد.
در این مراسم از دبیران شورای امر به معروف ونهی از منکر 5 دستگاه برتر استان در حوزه امربه معروف ونهی از منکر تقدیر به عمل آمد که به نمایندگی از این سازمان نیز از زحمات وتلاش های محمد یوسف نوفرستی دبیر شورای امر به معروف ونهی از منکر سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی با اهداء لوح تقدیر قدردانی شد.
دربخشی از این لوح تقدیر آمده است: "نتایج حاصل از ارزیابی عملکرد دبیران شوراهای امر به معروف ونهی از منکر سازمان ها ودستگا های اجرایی درسال 1398 حاکی از این است که عملکرد جنابعالی ، موثر ودرخور تقدیر بوده است. لذا لازم می داند از جدیت واهتمام حضرتعالی تشکر وقدردانی نماید"

 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۳۰۰


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .