۱۳۹۸/۰۷/۰۴

رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی دردیداربا خانواده شهید دوران دفاع مقدس، سرکشی و تکریم از خانواده شهدا بایستی به عنوان یک فرهنگ درجامعه نهادینه شود.

همزمان با ایام هفته دفاع مقدس رئیس و مدیران سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان باخانواده شهید دوران دفاع مقدس دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی همزمان با پنجمین روز از هفته دفاع مقدس ( روز شهیدان، جانبازان ، آزدگان ، فخرآفرینان) دکتر رضا جمشیدی باحضور در منزل شهید علی موسوی فارمد ، از شهدای دوران دفاع مقدس از آنان تفقد ودلجویی و یاد وخاطره شهدای دوران دفاع مقدس گرامی داشته شد.
درجریان این دیدار که مدیران ،مسئولان و اعضاِ شورای معاونین این سازمان و مدیر منطقه 3 بیناد شهید وامور ایثارگران انقلاب اسلامی مشهد نیز حضورداشتند، رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان خاطر نشان کرد: سرکشی و تکریم از خانواده شهدا بایستی به عنوان یک فرهنگ درجامعه نهادینه شود
دکتر رضا جمشیدی خاطر نشان کرد: خانواده شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران ، بزرگترین یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی از آنان یادآور ، رشارت ها و جانفشانی های رزمندگان دوران دفاع مقدس می باشد.
رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی با بیان اینکه آرامش و امنیت امروز کشور را مدیون از جان گذشتگی وایثار شهدا و صبر و مقاومت خانواده های آنان هستیم، افزود: تکریم و سرکشی از خانواده شهدا وظیفه همه ما می باشد و باید به فرهنگی در بین مسوولان تبدیل و نهادینه شود.
وی خاطر نشان کرد: یکی از برنامه های مهم و ارزشمند ایام بزرگداشت هفته دفاع مقدس ، دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران می باشد که باید این دیدارها در مناسبت ها و برنامه های دیگر نیز استمرار یابد.
دکتر جمشیدی از شهدا بعنوان طلایه داران و پرچمداران راستین عرصه های عشق و معرفت یاد کرد و گفت: تجلیل، تکریم و سرکشی از خانواده های شهدا،آزادگان، جانبازان و ایثارگران موجب عزت و پالایش روح انسان می شود.
وی خطاب به خانواده شهید اظهار داشت: شما از افتخارات کشور ما هستید  و مردم ایران نیز همواره نشان دادند که قدردان خون شهیدان هستند.
در پایان این دیدار با اهدای هدایایی از خانواده های شهید علی موسوی فارمد تجلیل وقدردانی بعمل آمد.
شایان ذکراست شهید علی موسوی فارمد متولد سال 1340 جمعی ارتش جمهوری اسلانی ایران ( تیپ 37 زرهی شیراز) ، در سال 1362 و درمنطقه فکه به درجه رفیع شهادت نائل آمد . از آن شهید یک فرزند دختر به یادگار مانده است.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۱۲۸


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .